Výpis nabídek
42
42
42
1 921 641 Kč
(32 027 Kč / m²)
Prodej
1+kk
60 m²
1-ва, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+kk
plocha
60 m²
koupelny
Popis
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA | 70 m od pláže | Možnost splátek až 5 let | Slunečné pobřeží
Garance exkluzivitu!
1000 eur pro každého kdo najde lepší aktuální n...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Výtah
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
3 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
1-ва, Несебър
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski
Angelina Vasileva
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce