Výpis nabídek
14
14
14
2 722 756 Kč
(37 298 Kč / m²)
Prodej
Atypický
73 m²
1-ва, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
73 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ID 34227482 Обща площ: 73 кв. м. Цена: 112 000 евро Такса поддръжка: 20 евро/кв годишно. Акт 16 Плащане: 5000 Евро-депозит. 100% при подписване...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
1-ва, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.