SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 507 464 Kč
(30 765 Kč / m²)
Prodej
Atypický
49 m²
Пясъците, Несебър

místnostiAtypický
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious studio apartment, 50 m2, in Flores Park, center of Sunny beach We are pleased to offer you this spacious property situated in the center of S...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Пясъците, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties