SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
996 723 Kč
(25 557 Kč / m²)
Prodej
Atypický
39 m²
sunny beach, Несебър

místnostiAtypický
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are pleased to offer you this spacious studio apartment with a large terrace with lovely views to the surroundings. The property is situated on the...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

sunny beach, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties