SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 994 615 Kč
(39 110 Kč / m²)
Prodej
1+1
51 m²
Афродита, Несебър

místnosti1+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 BED fully furnished apartment, 51 sq.m., in Summer Dreams, Sunny beach resort The apartment is situated on the 5th floor and has a total living area...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Афродита, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties