SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 381 116 Kč
(37 990 Kč / m²)
Prodej
2+1
89 m²
Пясъците, Несебър

místnosti2+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 BED 2 BATH apartment, 89 sq.m., in luxurious Harmony Palace (Sunny beach) We are pleased to offer you this elegant apartment in top class complex Ha...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Пясъците, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties