SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 859 739 Kč
(28 178 Kč / m²)
Prodej
2+1
66 m²
sunny beach, Несебър

místnosti2+1
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 BED top floor apartment, 66 sq.m. in Holiday Fort Club, Sunny beach! KC Properties is pleased to offer you this compact 2 bedroom apartment in Holid...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

sunny beach, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties