SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 286 510 Kč
(39 423 Kč / m²)
Prodej
1+1
58 m²
Оборище, Несебър

místnosti1+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pool view 1 BED apartment, 58 m2, in Cascadas Family Resort, Sunny beach Pool view 1 BED apartment is offered for sale in the “Cascadas” complex, Sunn...

Ostatní
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Оборище, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties