Výpis nabídek
15
15
15
2 183 136 Kč
(32 105 Kč / m²)
Prodej
Atypický
68 m²
4-та, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
68 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ID 34203110 Цена: 89 900 евро. Обща площ: 68 кв. м. Етаж: 6/8 Тераса: 1 Такса поддръжка: 22 евро на кв. м. годишно. Етап на строителство: сграда...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
43 dní
Aktualizováno:
16 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
4-та, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.