SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 201 131 Kč
(32 853 Kč / m²)
Prodej
1+1
67 m²
Шеста, Несебър

místnosti1+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

200 m. to the Beach! Furnished 1-Bedroom Apartment in Dune Residence, Sunny Beach
Location: Sunny Beach -The beach is only a few minutes’ walk away an...

Ostatní
Stáří nabídky: 37 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Шеста, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova