SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 727 018 Kč
(28 784 Kč / m²)
Prodej
1+1
60 m²
1-ва, Несебър

místnosti1+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elite 3 – 1-Bedroom Apartment with Pool View | Sunny Beach, Cacao Beach
IBG Real Estates offers for sale a spacious one-bedroom apartment with pool vi...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

1-ва, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova