Výpis nabídek
15
15
15
1 775 694 Kč
(45 531 Kč / m²)
Prodej
1+1
39 m²
Иван Вазов, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
39 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Предлага се за продажба: ID 34189188 Уютно студио в жилищна сграда Мелия 6, Несебър. Цена: 73 000 евро. Населено място: Несебър, Черно море. Ста...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
57 dní
Aktualizováno:
8 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Иван Вазов, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.