Výpis nabídek
15
15
15
2 449 385 Kč
(28 481 Kč / m²)
Prodej
Atypický
86 m²
Шеста, Несебър
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
86 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
ID 34160312 Цена: 100 700 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 2 Обща площ: 86 кв. м. Етаж: 4/8 Такса поддръжка: 8 евро / кв., годишно Етап н...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
103 dní
Aktualizováno:
14 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Шеста, Несебър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.