SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 751 369 Kč
(30 726 Kč / m²)
Prodej
Atypický
57 m²
Ведрина, Габрово

místnostiAtypický
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🏡 Търсите двустаен апартамент в гр. Габрово, който да съчетава спокойствие и удобство? ⚠️ Уморени ли сте от имоти в центъра с шум, липса на паркиран...

Ostatní
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 35 dní

Lokalita

Ведрина, Габрово
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ