SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 256 801 Kč
(24 050 Kč / m²)
Prodej
3+kk
177 m²
Ан. Премянов, Бяла

místnosti3+kk
plocha177 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Nabízíme prostorný byt 3+kk, nacházející se v první linii v luxusním rezidenčním komplexu Silver Beach, v klidném a malebném přímořském městečku Byala...

Zařízený
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Ан. Премянов, Бяла

Občanská vybavenost

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva