SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 918 830 Kč
(23 539 Kč / m²)
Prodej
3+1
124 m²
бул. Св. Атанасий, Бяла

místnosti3+1
plocha124 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Discover this stylishly furnished three-room apartment, offering breathtaking views of the Black Sea. Located within the prestigious Byala Panorama Re...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaZařízenýPo rekonstrukciOtevřený obývací prostorSprchový kout

Zařízený
Stáří nabídky: 88 dní
Aktualizováno: 86 dní

Lokalita

бул. Св. Атанасий, Бяла
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Balkan Vacation Homes