SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 306 985 Kč
(31 603 Kč / m²)
Prodej
1+1
73 m²
Искър

místnosti1+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 BED spacious SEA VIEW apartment, 73 sq.m., 2 balconies, in Marina Cape, Aheloy KC Properties is pleased to offer you this spacious SEA VIEW 1 bedroo...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Искър
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KC Properties