SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 786 510 Kč
(27 865 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Захари Стоянов

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🔈 0% КОМИСИОН - ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ОФЕРТА : 14101 💯 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи новостроящ ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Захари Стоянов
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГОЛД ИМОТИ