SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 628 472 Kč
(23 680 Kč / m²)
Prodej
Atypický
111 m²
Каскада

místnostiAtypický
plocha111 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 9595 🌟 Атрактивна цена : 980 евро/ кв.м! ● Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Каскада
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГОЛД ИМОТИ