SUPA24
2 648 905 Kč
(23 651 Kč / m²)
Prodej
Atypický
112 m²
Елин Пелин

místnostiAtypický
plocha112 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🔥 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔥 Цени под 1000 евро/кв.м!🔥 🔊 0% КОМИСИОН ! 🔊 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР! ОФЕРТА: 19172 ● Агенция за недвижими и...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Елин Пелин
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГОЛД ИМОТИ