SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 702 418 Kč
(34 208 Kč / m²)
Prodej
Atypický
79 m²
бул. Северен

místnostiAtypický
plocha79 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Продажба на имот Двустаен апартамент 6Г4 гр. Пловдив, кв. Гагарин 79.34 кв.м. (чиста площ 66.60 кв.м.) Етаж 6 | Секция Г | Изложение: Север Предста...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

бул. Северен
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ