SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 076 446 Kč
(41 019 Kč / m²)
Prodej
Atypický
75 m²
ж.к. Младост

místnostiAtypický
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

''Адрес'' недвижими имоти-гр.Ловеч представя тристаен апартамент, разположен в кв.Младост. Имотът се състои от две спални, трапезария и кухня, санитар...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

ж.к. Младост
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН