SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 381 063 Kč
(37 989 Kč / m²)
Prodej
Atypický
89 m²
бул. България

místnostiAtypický
plocha89 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ОФЕРТА 11459 ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ С ЧЕТИРИ ОТДЕЛНИ СТАИ В КЪРШИЯКА! Предлагаме за продажба светъл и функционален четиристаен апартамент, отличаващ се ...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaSamostatná kuchyněSamostatné wcPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

бул. България
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ