SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 404 519 Kč
(52 377 Kč / m²)
Prodej
Atypický
65 m²
Николай Коперник

místnostiAtypický
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

(ОФЕРТА-9242) АКРОНА ИМОТИ Ви предлага чудесна възможност за покупка на **ново жилище** в един от най-предпочитаните и добре развити райони на Пловдив...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Николай Коперник
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ