SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 482 585 Kč
(43 532 Kč / m²)
Prodej
Atypický
80 m²
улица Еделвейс

místnostiAtypický
plocha80 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

''Адрес'' недвижими имоти представя тристаен апартамент, разположен в ж.к.Сторгозия, в района на ДКЦ-3. Имотът има следното разпределение: две спални,...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

улица Еделвейс
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН