SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 566 327 Kč
(59 694 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
zhk. Druzhba 2

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

''Адрес'' недвижими имоти предлага тристаен апартамент ново строителство в кв.Дружба-гр.Плевен. Състои се от две спални, кухня с трапезария, баня с то...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

zhk. Druzhba 2
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН