SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 115 817 Kč
(37 782 Kč / m²)
Prodej
Atypický
56 m²
Царевец

místnostiAtypický
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в жк. Христо Смирненски. В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Царевец
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ТИТАН ПРОПЪРТИС