SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 796 578 Kč
(30 398 Kč / m²)
Prodej
2+1
92 m²

místnosti2+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Beautiful 2-Bedroom Apartment with Sea View | Sea Fort Club
IBG Real Estates is pleased to offer for sale this beautiful and spacious 2-bedroom apartm...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova