Výpis nabídek
11
11
11
2 796 578 Kč
(44 390 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
Каскада
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
63 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Оферта : 10121 Двустаен апартамент кв. Коматево, Пловдив! Продава се апартамент в нов затворен комплекс с Акт 16. Състои се от дневна с кухненски б...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
5 dní
Aktualizováno:
5 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Каскада
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.