SUPA24
1 482 617 Kč
(35 300 Kč / m²)
Prodej
1+1
42 m²
Димо Хаджидимов

místnosti1+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Референтен номер: 2396. Реф. номер: 2396 С АКТ 14! Предлагаме ви да закупите едностаен апартамент в Южен! Основни характеристики на имота: -Площ:...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Димо Хаджидимов
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ