SUPA24
2 985 979 Kč
(41 472 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
Николай Коперник

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

📢 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ! 📢 ОФЕРТА: 20021 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' ви представя новострояща се сграда в сърцето на кв. Кючук Париж! ✔...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Николай Коперник
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГОЛД ИМОТИ