SUPA24
2 013 345 Kč
(28 762 Kč / m²)
Prodej
Atypický
70 m²
Остромила

místnostiAtypický
plocha70 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Комплекс от три сгради с модерна архитектура, функционални разпределения, малтък брой апартаменти и усещане за уют и свобода- това е най-новото ни пре...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Остромила
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ