SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 597 273 Kč
(51 081 Kč / m²)
Prodej
Atypický
90 m²
Никола Икономов

místnostiAtypický
plocha90 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Реф. номер 1332 МИХАЙЛОВА ИМОТИ, предоставя на Вашето внимание за продажба обзаведен тристаен апартамент ново строителство. Апартаментът е разположен...

Ostatní
Stáří nabídky: 12 dní
Aktualizováno: 12 dní

Lokalita

Никола Икономов
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

МИХАЙЛОВА