SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 768 099 Kč
(37 681 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Отец Паисий

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Имот номер 2694 Продава се тристаен апартамент, ново строителство, в центъра на гр. Кърджали. Състои се от входно антре, всекидневна с кухненски кът, ...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Отец Паисий
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ДРИЙМИ ХОУМ