SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 715 800 Kč
(57 158 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
Остромила

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Оферта : 10195 Търсите нов дом, който съчетава уют, стил и лукс? ✨ Представяме ви прекрасен апартамент в кв. Остромила, гр. Пловдив мястото, където...

Ostatní
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 14 dní

Lokalita

Остромила
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ