SUPA24
3 261 439 Kč
(38 827 Kč / m²)
Prodej
Atypický
84 m²
Подполковник Калитин

místnostiAtypický
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Продава се апартамент с АКТ 14 разположен в непосредствена близост до забележителната природа на парк 'БЕДЕЧКА' в град Стара Загора. Състоящ се от = в...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Подполковник Калитин
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТИ ЕСДОМ