SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 013 786 Kč
(22 423 Kč / m²)
Prodej
Atypický
179 m²
Сан Стефано

místnostiAtypický
plocha179 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба просторен апартамент в Кринидес, Кавала отлична възможност за дом или инвестиция! Описание н...

Ostatní
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Сан Стефано
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТИ-МИРА