SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 766 259 Kč
(38 827 Kč / m²)
Prodej
Atypický
97 m²
бул. Освобождение

místnostiAtypický
plocha97 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

💥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ - САМО ПРИ НАС! 💥 🏷️ ОФЕРТА: 19957 Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ има удоволствието да Ви представи просторен тристаен ...

Ostatní
Stáří nabídky: 29 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

бул. Освобождение
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ГОЛД ИМОТИ