Výpis nabídek
11
11
11
3 540 833 Kč
(29 263 Kč / m²)
Prodej
Atypický
121 m²
Свети Георги
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
121 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Просторен Тристаен Апартамент новострояща се бутикова сграда, кв. Овчарски, гр. Хасково Представяме просторен тристаен апартамент, част от модерна ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
41 dní
Aktualizováno:
41 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Свети Георги
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.