SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 186 013 Kč
(25 127 Kč / m²)
Prodej
Atypický
87 m²
Св.св. Кирил и Методий

místnostiAtypický
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Агенция за недвижими имоти МИРА , предлага за продажба ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ПРИЕЖАЩО МАЗЕ И ТАВАНСКО ПОМЕЩЕНИЕ, разположен в кв. Куба, град Хасково...

Ostatní
Stáří nabídky: 45 dní
Aktualizováno: 45 dní

Lokalita

Св.св. Кирил и Методий
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТИ-МИРА