SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 037 127 Kč
(30 504 Kč / m²)
Prodej
1+1
34 m²
бул. Христо Ботев

místnosti1+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

? АГЕНЦИЯ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ 'ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ' ПРЕДЛАГА: ? Ателие в нова сграда в широкия център на гр. Плевен ? Предлагаме ви функционално ателие с пло...

Ostatní
Stáří nabídky: 37 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

бул. Христо Ботев
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ