SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 596 852 Kč
(25 969 Kč / m²)
Prodej
Atypický
100 m²
бул. Освобождение

místnostiAtypický
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Референтен номер: 3920. МОДЕРЕН ЖИЛИЩЕН КОМПЛЕКС В РАЙОНА НА МОЛ ПЛАЗА И Х-Л SPS В КВ. ТРАКИЯ! ПРЕД АКТ 14! ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА, АКО АПАРТАМЕНТЪТ СЕ ...

Ostatní
Stáří nabídky: 51 dní
Aktualizováno: 51 dní

Lokalita

бул. Освобождение
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ