SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 593 825 Kč
(44 046 Kč / m²)
Prodej
Atypický
127 m²
бул. Освобождение

místnostiAtypický
plocha127 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ОФЕРТА 10819 ТОП ЛОКАЦИЯ! СРЕДЕН ЕТАЖ! ПРЕД АКТ 16! АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Има удоволствието да ви предложим тристаен апартамент с югозападно изложен...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 55 dní

Lokalita

бул. Освобождение
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ