SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 736 875 Kč
(29 439 Kč / m²)
Prodej
Atypický
59 m²
Rodopska

místnostiAtypický
plocha59 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Оферта 69030 - Представяме Ви двустаен апартамент С ИЗЦЯЛО ЮЖНО ИЗЛОЖЕНИЕ в новоизграждаща се малка сграда, проектирана така, че да създаде максимале...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 55 dní

Lokalita

Rodopska
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ