SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 817 289 Kč
(60 592 Kč / m²)
Prodej
Atypický
63 m²
бул. Освобождение

místnostiAtypický
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

(ОФЕРТА-9177) АКРОНА ИМОТИ Ви предлага чудесна възможност за покупка на **ново строителство** в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив **Тра...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

бул. Освобождение
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ