SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 759 984 Kč
(40 930 Kč / m²)
Prodej
1+1
43 m²

místnosti1+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Description of object:
We are offering you a spacious and bright studio apartment for sale, located in the year-round residential complex Panorama Dre...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeZařízenýPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 62 dní
Aktualizováno: 46 dní

Lokalita

Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.