SUPA24
4 812 307 Kč
(45 831 Kč / m²)
Prodej
Atypický
105 m²
бул. България

místnostiAtypický
plocha105 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

(Оферта 8299) АКРОНА Имоти ви представя тристаен апартамент в новострояща се бутикова жилищна сграда в кв. Кършияка, в близост до Тон Бонбон. Предимс...

Ostatní
Stáří nabídky: 85 dní
Aktualizováno: 85 dní

Lokalita

бул. България
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ