SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 371 129 Kč
(31 906 Kč / m²)
Prodej
Atypický
137 m²
Христо Ботев

místnostiAtypický
plocha137 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

0% КОМИСИОННА! Нов 3-стаен апартамент в центъра на гр. Стара Загора ! ИМОТИ S-ДОМ ПРЕДСТАВЯ: ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА БЕЗ ИЗЛИШНО ОСКЪПЯВАНЕ! Предлагаме за ...

Ostatní
Stáří nabídky: 84 dní
Aktualizováno: 84 dní

Lokalita

Христо Ботев
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ИМОТИ ЕСДОМ