SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 891 515 Kč
(32 858 Kč / m²)
Prodej
Atypický
88 m²
Христо Ботев

místnostiAtypický
plocha88 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Референтен номер: 396. ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание четиристаен апартамент в гр. Стара Загора, център. Апа...

Ostatní
Stáří nabídky: 106 dní
Aktualizováno: 44 dní

Lokalita

Христо Ботев
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

МИХАЙЛОВА