SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 160 341 Kč
(26 557 Kč / m²)
Prodej
Atypický
119 m²
Отец Паисий

místnostiAtypický
plocha119 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

ПРОДАВА: Многостаен тухлен апартамент в идеалния център на гр. Кърджали, комплекс Рили . Жилището е с площ 119 кв.м., и има следното функционално раз...

Ostatní
Stáří nabídky: 135 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Отец Паисий
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

КАРА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ